מדריך עבודה בגובה רשום

בטיחות בעבודה היא נושא חשוב מאין כמותו, למעשה, לא ניתן להתחיל בפרויקט ללא ביסוס נושא הבטיחות שלו. אחד הנושאים המרכזיים, אשר דורשים מענה מקצועי, ידע וניסיון הוא נושא בטיחות בסביבת עבודה, הדורשת עבודה בגובה, לרבות טיפוס, סנפלינג ועוד.

על מנת להבטיח, שהפרויקט, העסק, המחסן או המפעל שלך עומד בנהלים הדרושים, ומספק את סביבת הבטיחות הטובה ביותר לצוות העובדים שלך, מומלץ להזמין ייעוץ מבעל מקצועי המשמש מדריך עבודה בגובה.

חשוב לוודא, בטרם הזמנת מדריך עבודה, שמדובר על איש מקצוע רציני, מוסמך ובעל ניסיון רלוונטי מסביבות עבודה שונות, בין אם אזרחיות ובין אם צבאיות. מקצועות הבטיחות דורשים השתלמויות וידע רב, שנצבר לאורך שנים, ידע, שפעמים רבות נלמד לאחר מקרים מצערים וכואבים.


מדריך עבודה בגובה רשום יבטיח, שכלל הנהלים הבטיחותיים נבחנים, ומקבלים מענה.
מדריך עבודה בגובה משרד התמ"ת יכיר את הנהלים הישראליים, וידע לעדכן ולהתאים את סביבת העבודה שלך בהתאם.


מדריך עבודה בגובה מוסמך, הוא בעל התעודות הרלוונטיות והניסיון הנדרש להביא לסביבת העבודה שלך את המידע האמין, העדכני והרלוונטי ביותר.

Safeme יוצרים סביבה בטוחה בע"מ מעניקים לך שירותי ייעוץ מקצועיים בתחום הבטיחות, ובטיחות העבודה בגובה בפרט, בעלי ניסיון וותק של שנים רבות בתחומים אזרחיים וצבאיים, מקפידים להתשלם ולהתעדכן בידע מקצועי ולהביא אותו אליך בהתאמה אישית.  לתיאום פגישה: 054-6647292, 02-5851859, דואר אלקטרוני: safeme.service@gmail.com