שרותי ממונה בטיחות

כל ארגון, לרבות ארגונים בעלי סביבות עבודה תפעוליות כמו מחסנים, רצפות ייצור, מוסכים, שירותי תיקונים, ארגונים, המאופיינים בעבודה עם חומרים מסוכנים, חברות הובלה, ארגונים, המשלבים עבודה בגובה ועוד, נדרשים לממונה בטיחות, אשר יהיה אמון על ניתור סיכוני בטיחות, ביצוע סקרי בטיחות, אחזקת תיק מפעל, שמירה על כשירות העובדים בתחום הבטיחות, והעלאת המודעות ורמת הזהירות לסיכונים מובנים בסביבת העבודה.

ממונה בטיחות, אחראי אף להתריע ולהדריך עובדים לביצוע הרמה של משקל באופן בריא לגופם, קרי תחום הארגונומיה, ואף לוודא, האם העובדים חשופים לסכנות, אשר עלולות לפגוע בבריאות שלהם בטווח הקצר או הארוך. ממונה בטיחות קורס מקצועי הוא הכלי, אשר באמצעותו ניתן לקבל את ההדרכה וההכשרה המקיפה ביותר בתחום.

שירותי ממונה בטיחות בארגונכם, בשקעה תניב טיפול מקצועי והורדת הסיכונים ותאונות,

בחרו במדריך מקצועי, עתיר ניסיון, בעל ההסכמות הדרושות מהגופים הרשמיים מטעם המדינה, אשר מכיר את רזי המקצוע, יוכל לשתף בסיפורי מקרה, מסקנות ואופי הטיפול, ובכך להטמיע את המידע באופן מיטבי עבורכם.

Safeme יוצרים סביבה בטוחה בע"מ, ומציעים לעסק שלכם סט של שירותים בתחומי הבטיחות לרבות ביצוע הדרכות מקצועיות בכל תחומי ומקצועות הבטיחות, ניתור מפגעים בטיחותיים, יצירת סקרים, ליווי פרויקטים ועוד, לפרטים נוספים צלצלו אלינו:  054-6647292, 02-5851859, דואר אלקטרוני: safeme.service@gmail.com