ציוד עבודה בגובה

תחומי שירותים ותשתיות רבים משלבים בעבודתם היבטים של גובה או עומק, בין אם מדובר על עבודות בניין, לרבות עבודה עם מנופים, פיגומים, בין אם נייחים או ניידים, עבודות גיזום, עבודות תשתית לעומק כמו הנחת קווי תקשורת, ביוב , קידוח, עסקי רחיצת חלונות במגדלים,  נדרשים עבור ציוד עבודה בגובה, הכולל קסדות, רתמות, חגורות, שאקלים ואמצעי עגינה, שמטרתם לאבטח את המפעיל וליצור עבורו סט לביש ודינאמי, אשר יוכל לשמש אותו לאורך זמן.

ציוד עבודה בגובה מחיר נקבע עלפי איכות, ארץ הייצור, סוג המוצר והספק המשווק.
ציוד עבודה בגובה מחירים יכולים לנוע בין מאות שקלים בודדים לרתמות משולש פשוטות ועד אלפי שקלים עבור רתמות גוף ארגונומיות ומתכווננות להתאמה מרבית לכל מבנה גוף.

בטרם רכישת ציוד עבודה בגובה, מומלץ להתנסות בפריטים, או לפחות לקבל חוות דעת מקצועית להתאמה מקסימלית לצרכי העסק. חשוב להקפיד לבחור פריט מגד חזק במיוחד, קל משקל, נח ללבישה ולא פחות חשוב נח לעיגון, שכן בדומה לכל אביזר בטיחות, אחד הגורמים המרכזיים ביותר, אשר מגדירים את טיב ואפקטיביות המוצר הוא יכולת ההתקנה/ לבישה תקינה שלו.

Safeme יוצרים סביבה בטוחה בע"מ, באמצעות שירותי ייעוץ, ליווי פרויקטים, הדרכה והכוונה בהיבטי הבטיחות על סוגיהם, משווקים ציוד בטיחות לעבודה בגובה מהיצרנים המובילים, לקבלת ייעוץ בנוגע לציוד מתאים עבור העסק שלכם, צרו עמנו קשר:  054-6647292, 02-5851859, דואר אלקטרוני: safeme.service@gmail.com