קורס ממונה בטיחות באש

רבים נוטים לחשוב, שאש היא סכנה מידית, ממשית, אך לא כך הדבר, התלקחויות, נובעות, לעיתים, מהזנחה, מחוסר זהירות, מקירוב של עצמים שונים, חוסר מודעות לחומרים, לעיתים בשל היסח הדעת, לעיתים בשל עצלנות. החדשות הטובות הן, שהתקלחויות ניתנות למניעה, זהירות ושמירה על סביבה בטוחה, היא הכלי, המאפשר זאת.

אנו בSafeme מעבירים הדרכות לעובדים בנושא האש, הדרכת בטיחות כוללת להבנת הסיכון לתאונות, מהי האש? הסיכונים שלה, כיצד מתמודדים עם שריפה, כיצד מפעילים ציוד לכיבוי שרפות, הכרה עם שיטות קירור, כיבוי והסנקה, בטיחות בחשמל ועוד. ההדרכה מתאימה לכל בית עסק בתחומי הייצור, מפעלים, מחסנים, מוסדות מקצועיים, מוסדות לימוד וכדומה.

כאשר אתם, כבעלי עסק, מעוניינים לנתר את סיכוני האש במרחבי העבודה שלכם, הקפידו להזמין איש מקצועי מוסמך קורס ממונה בטיחות אש המוסד לבטיחות, אשר מכיר את היעוד המקצועי של העסק, ויוכל לתת מענה פרטני לצרכי הבטיחות שלו, לרבות מיפוי אתר העבודה, המלצה על כמות וסוג האמצעים המתאימים להגברת רמת הבטיחות שלו, ניתור מפגעים וסיכולים, וכמובן מתן הדרכה לעובדים, או ממונה בטיחות ארגוניים לשימור הידע המקצועי בתחום. 

Safeme יוצרים סביבה בטוחה בע"מ, שמרו על העובדים שלכם, והקפידו על אחד התחומים החשובים ביותר לתעשייה הישראלית, הזמינו ייעוץ הדרכה ולמדנו מאתנו את מלאכת ממונה בטיחות באש, והבטיחו סביבת עבודה בטוחה לבית העסק שלכם, לפרטים ויצירת קשר  054-6647292, 02-5851859, דואר אלקטרוני: safeme.service@gmail.com