רתמת בטיחות לעבודה בגובה

מפעלים, מחסנים ותעשיות רבות בישראל נדרשות לעבודה בגובה על בסיס יום יומי. עבודה בגובה רווחת בעיקר, בסביבות יצרניות, פרויקטים, קבלנות, בפרט כאשר היא נעשית בשילוב טיפוס, סנפלינג, או כל פעולה אחרת, המנתקת את העובד מפני הקרקע, ואשר דורשת משנה זהירות. אחת הדרכים לבטח את צוות העובדים שלכם היא באמצעות רתמות בטיחות.

רתמת בטיחות לעבודה בגובה מגיעה עם מספר נקודת עיגון, אשר לא רק מאפשרת תמיכה מלאה לאזור שרירי הליבה של המפעיל, אלא שומרת על חייו.

בטרם רכישת רתמת בטיחות לעבודה בגובה יש להתייחס למספר נושאים: משך העבודה בגובה, כמה מפעילים יבצעו שימוש ברתמה, או האם מדובר ברתמה אישית, ולא פחות חשוב, מהו אופי העבודה. ניתן לבחור בין שלושה סוגי רתמות: רתמת 05P, רתמת גב מלאה ורתמה מלאה. 

עיגון נכון של רתמות בטיחות לעבודה בגובה יבוא לידי ביטוי על ידי התאמת רצועות הרתמות ביחס לפרופורציית הגוף של המפעיל, על ידי שליטה באורכי הרצועות,  עיגון נכון לעמדה יציבה, וכמובן מתן תמיכה ארגונומית, אשר תאפשר נוחות עבודה גם לזמן ארוך.

Safeme יוצרים סביבה בטוחה בע"מ מנגישים את הבטיחות עד בית העסק שלך ומציעים מגוון של אביזרי לעבודה בגובה, לרבות רתמות לעבודה בגובה לקבלת ייעוץ להתאמת הרתמה הנכונה לסביבת העבודה שלך, צור עמנו קשר בטלפון: 054-6647292, 02-5851859, דואר אלקטרוני: safeme.service@gmail.com